AXISCIDE T-30
(KÜF ÖNLEYİCİ FUNGUSİT MADDE)


MADDENİN YAPISI : Heterosiklik yapılı fungusitler ve dispersantlar

İYONİK YAPISI : Nonyonik

GÖRÜNÜŞ : Koyu renkli , berrak kıvamlı sıvı

pH : 6,5 - 7,5 (% 1 sols.)

KULLANIM ALANI : Axıscide T-30 , deri işleme proseslerinde küf gelişimini önlemek için geliştirilen,kuvvetli fungusit yapılı bir biosit maddedir.Derilerin pikle, krom,krast,vegetal ve boyalı halde beklerken küf direncini arttırmak amacıyla kullanılır. Özellikle düşük ve nötr pH’larda çok hızlı şekilde penetre olup bağlanır. Deri ağırlığı üzerinden %0,03-0,08 ‘lik oranlarda kullanımı ile uzun süreli koruma sağlar. Kürk-süet üretiminde ortalama 1/10 banyo oranında 0,1-0,2 g/l.oranında önerilir. Kullanmadan hemen önce 1/10 oranında ılık su ile emülsiyon yapılarak banyoya verilir.

ÖNEMLİ NOT : Kullanılırken eldiven giyilmeli ve konsantrenin cilt ve göz ile teması önlenmelidir.Cilde sıçraması halinde derhal bol ılık su ile iyice yıkanmalıdır.Göze sıçraması halinde göz açık olarak 15 dk. su ile yıkanmalı fakat ovulmamalıdır.

DEPOLAMA ŞEKLİ :
Orijinal ambalajında, kapalı halde, normal depo koşullarında tutulmalıdır.Soğukta üründe donma olabilir..Sıcak bir depoya alınarak tekrar orijinal formuna getirilir,bu durumun ürün performansına olumuz bir etkisi yoktur.

AMBALAJ ŞEKLİ : 60 kg’lık polietilen bidonlarda.

Sayfayı yazdır